Выпущено решение для страховых компаний "Электронный полис"

опубліковано 26 лют. 2016 р., 08:44 Igor Lubashenko   [ оновлено 30 груд. 2016 р., 02:47 ]
Компанія "Українські страхові технології" (www.ins.com.ua) пропонує готове комплексне рішення «Електронний поліс» та якісне супроводження від перевіреного роками та відомого на ринку постачальника

При співпраці з нами Ви отримаєте не тільки сучасне рішення по електронному полісу InsCom-Web (далі InsCom-Web), але і технологію збільшення кількості агентів, обсягу продажу, зручного контролю та управління агентськими мережами. 

Використання InsCom-Web не потребує зміни Вашої облікової системи - можна працювати через WEB вже зараз, а дані попадуть до власної системи через зовнішні файли або через web-сервіси. 

InsCom-Web реалізує пряму інтеграцію із WEB-сервісами ЦБД МТСБУ. 

Вартість придбання рішення InsCom-Web описана в методиці ціноутворення на сайті www.ins.com.ua/agreemen - посилання «методика ціноутворення». 
Вартість щомісячного супроводу фіксована.

Для безпеки інформації ми даємо можливість страховим компаніям самостійно визначити місце розташування бази даних з власною інформацією по клієнтам та полісам - на власному сервері в дата центрі або на нашому сервері. 

В мережі Інтернет працююче рішення буде опубліковане 14 березня 2016 р. 

Також зазначу, що фронт-офісне рішення InsCom-Web використовує бек-офісну базу даних, яка розрахована на облік страхових продуктів будь-якої складності, тому в InsCom-Web можна додавати нові продукти. 

Ризики супроводу при співпраці з нашою компанією повністю відсутні, оскільки ми є колективом фахівців, що спеціалізується виключно на автоматизації страхування та якісно супроводжує своїх клієнтів з 1999 року. Всі розробки ретельно документовані. Ми знаходимося в постійному зв’язку в режимі онлайн, помилки усуваються в строк від 10 хвилин до 2-х годин також в режимі онлайн, а InsCom-Web реалізована на поширеній та популярній платформі .NET. 

Також зазначу, що дане рішення можна використовувати і як повноцінний бек-офіс з наявними сотнями звітів, компонентів імпорту-експорту, модулів налаштування розрахунку тарифів та інших напрацьованих та перевірених роками компонентів. Для використання повного функціоналу бек-офісу досить придбати бек-офісне робоче місце. Пропозиція на сайті InsCom www.ins.com.ua/letter. Детальну інформацію по системі InsCom та нашому досвіду роботи Ви можете отримати на нашому сайті www.ins.com.ua в розділі «Рішення». 

Зі мною особисто Ви можете зв'язатися в режимі онлайн в фейсбуці 
www.facebook.com/profile.php?id=100001829207214 (або пошук «Игорь Любашенко»)

Також гарантією безпеки Вашого бізнесу є те, що наша компанія є незалежною від жодних СК та будь-яких інших компаній та організацій, має позитивну 17-річну репутацію роботи на страховому ринку України. За весь період не було жодного випадку витоку або несанкціонованого використання інформації наших клієнтів. 

Система InsCom та її супроводження підтвердили свою стійкість та відповідність задачам страхування. З 1999 ми співпрацюємо з МТСБУ, реалізували низку онлайн продуктів, які успішно використовуються зараз, в т.ч. російське ОСАГО з онлайн взаємодією з базою РСА через ВЕБ-сервіси. Не підведемо. 

Будемо раді співпраці з Вами та Вашою компанією. 

 
 
Comments